Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www
W Białce Tatrzańskiej i okolicy

Wyciągi narciarskie

Białka Tatrzańska i jej okolice, ze względu na swoje położenie i klimat, jest idealnym miejscem do uprawiania sportów zimowych. Jest tu wiele doskonałych narciarskich terenów zjazdowych, szczególnie polecanych dla osób początkujących oraz dla tych, którzy chcą usprawnić swoją technikę jazdy. Trasy w większości są szerokie i łagodne oraz dobrze oświetlone i znakomicie utrzymane. Do największych ośrodków narciarskich turyści często dowożeni są darmowym transportem. W Białce Tatrzańskiej obecnie działa już ponad piętnaście wyciągów narciarskich. Nie dziwi więc fakt, że okolica przyciąga amatorów białego szaleństwa.

Kotelnica białczańska

Kotelnica białczańska

Ośrodek Kotelnica Białczańska jest kompleksem narciarskim cieszącym się dużą popularnością. Korzystają z niego zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni narciarze i miłośnicy snowboardu. Posiada osiem tras o różnym stopniu trudności, a także trasę biegową. Wszystkie trasy są naśnieżane, dobrze oświetlone oraz ratrakowane. Do dyspozycji jest pięć kolejek linowych, dwa wyciągi orczykowe i jeden talerzykowy. Na terenie ośrodka znajduje się także snow park, wypożyczalnia sprzętu zimowego, zaplecze gastronomiczne oraz szkółka narciarska.

Kaniówka Ski

Kaniówka Ski

Stacja Narciarska Kaniówka jest kompleksem, który posiada trzy wyciągi w górnej części Białki Tatrzańskiej. Kaniówka w 2012 roku przeszła gruntowną modernizację i obecnie oferuje m.in. czteroosobową kolej, która została wyposażona w system KID-STOP®, specjalnie z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych użytkowników. Stacja dysponuje bezpłatnym parkingiem, wypożyczalnią sprzętu, szkołą narciarską oraz dwoma punktami gastronomicznymi. Trasy są dobrze oświetlone i sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane.

Zeberka - Białka Tatrzańska

Zeberka - Białka Tatrzańska

Wyciągi narciarskie Zebra Ski Białka Tatrzańska mieszczą się w Białce Tatrzańskiej. Ośrodek posiada trasy narciarskie o długości 750 oraz 200 metrów, a także wyciąg talerzykowy. Stok jest dobrze oświetlony, dzięki czemu można z niego korzystać także po zmroku. Zebra posiada łagodny stok, który jest idealny do nauki jazdy na nartach, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W sąsiedztwie wyciągu mieści się szkółka narciarska, lokal gastronomiczny oraz przestronny parking. Dla spragnionych dodatkowych wrażeń, tuż obok znajduje się inna ciekawa atrakcja: przejażdżki skuterem śnieżnym.

Horników Wierch

Horników Wierch

Istniejący już od 1989 roku wyciąg Horników Wierch w Białce Tatrzańskiej można nazwać "wyciągiem rodzinnym", gdyż duża przestrzeń wokół sprzyja nie tylko narciarzom, ale również dzieciom i ich opiekunom nie korzystający z wyciągu. Trasa przygotowywana jest codziennie, żeby spełnić oczekiwania narciarzy i snowboardzistów.

Litwinka Grapa - Czarna Góra

Litwinka Grapa - Czarna Góra

Stacja Narciarska Litwinka Grapa w Czarnej Górze posiada czteroosobową kolej krzesełkową o dużej przepustowości oraz trzy wyciągi orczykowe. Wszystkie cztery trasy o różnym stopniu nachyleniu i różnej szerokości, są ratrakowane, naśnieżane i dobrze oświetlone. Stacja dysponuje również zapleczem gastronomicznym, dwoma bezpłatnymi parkingami, a także wypożyczalnią sprzętu zimowego oraz szkołą narciarską, a dla najmłodszych przedszkolem narciarskim, gdzie najmniejsze dzieci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, mogą stawiać pierwsze kroki na nartach.

Koziniec - Czarna Góra

Koziniec - Czarna Góra

Stacja Narciarska Koziniec Czarna Góra zlokalizowana jest niedaleko Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej. Ośrodek posiada czteroosobową kolejkę liniową o dużej przepustowości, wyciąg orczykowy i wyciąg zaczepowy. Stacja dysponuje trasami o zróżnicowanym stopniu trudności, szkółką narciarską, wypożyczalnią sprzętu zimowego oraz karczmą, w której można odpocząć oraz zaspokoić głód i pragnienie. Pomyślano również o najmłodszych dzieciach, które można zostawić na kilka godzin pod dobrą fachową opieką w bawialni „Stumilowy las”.

Jurgów Ski

Jurgów Ski

Jurgów SKI to nowy, dynamicznie rozwijający się ośrodek narciarski o przepięknym położeniu na północno-zachodnich stokach góry Górków Wierch (1046 m n.p.m.), skąd roztaczają się niesamowite widoki. Ośrodek posiada dwie czteroosobowe koleje linowe o dużej przepustowości, a także cztery wyciągi narciarskie talerzykowe oraz siedem dobrze utrzymanych, oświetlonych i naśnieżanych tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Na terenie ośrodka znajduje się również szkoła narciarska, karczma oraz wypożyczalnia i serwis sprzętu zimowego.

RusinSki Bukowina Tatrzańska

RusinSki Bukowina Tatrzańska

RusińSki Bukowina Tatrzańska to nowa stacja narciarska na Wierchu Rusińskim. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwa wyciągi orczykowe, czteroosobowa kolej krzesełkowa, wyciąg dla najmłodszych – babylift, a także trasy o różnym stopniu trudności, w tym osobny tor dla początkujących oraz tor do snowtubingu (czyli zjazdy na oponach). Wszystkie stoki są doskonale oświetlone, naśnieżane i ratrakowane. Na terenie ośrodka działa szkoła narciarska, wypożyczalnia, sklep i serwis sprzętu zimowego oraz bezpłatne obszerne parkingi.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...