Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www

Atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska jest niezwykle piękną i malowniczo położoną podhalańską miejscowością turystyczną, która obfituje w liczne nietuzinkowe atrakcje. To także idealne miejsce na udany wypoczynek dla wszystkich: dorosłych i dzieci, o każdej porze roku, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią, czy zimą. W jej najbliższej okolicy znaleźć można różne ciekawe i wyjątkowe miejsca do zwiedzania lub uprawiania czynnego wypoczynku oraz zapierające dech w piersiach, cudowne górskie widoki, a dla wielbicieli białego szaleństwa - wiele ośrodków i wyciągów narciarskich, idealnych do uprawiania sportów zimowych.

Terma Bania

Terma Bania

Baseny termalne w Białce Tatrzańskiej

Nowoczesny kompleks Termy Białka, w którym można korzystać z kąpieli termalnych (znakomicie wpływających na zdrowie), bawić się w aquaparku albo wypoczywać w luksusowej strefie spa & wellness. Jesteśmy partnerem Termy Białka - oferujemy DUŻE RABATY.

Wyciągi narciarskie

Wyciągi narciarskie

Kotelnica, Kaniówka, Litwinka, Zeberka...

W Białce Tatrzańskiej jest wiele doskonałych narciarskich terenów zjazdowych, szczególnie polecanych dla osób początkujących oraz dla tych, którzy chcą usprawnić swoją technikę jazdy. Trasy w większości są szerokie i łagodne oraz dobrze oświetlone i znakomicie utrzymane.

Zobacz więcej
Przełom Białki i Skałki Janosikowe

Przełom Białki i Skałki Janosikowe

Najstarsze ślady człowieka...

Rezerwat przyrody znajdujący się na krótkim odcinku przełomu rzeki Białki w okolicy zaledwie 3km od naszego obiektu noclegowego. Okolica ta jest bardzo atrakcyjna dla turystów i wczasowiczów. Znajdują się tam skałki, które przez wieki były kształtowane przez rzekę. W skałkach występują 2 groty oraz jaskinia w której podczas badań odnaleziono najstarsze ślady człowieka w Penininach. Ciekawostką jest fakt, że odnaleziono dobrze zachowany bumerang z ciosu mamuta, który jest najstarszym bumerangiem na świecie (sprzed 30 tys. lat).

Tor kartingowy

Tor kartingowy

Pobij rekord toru!

Lubisz motoryzację i rywalizację? To coś dla Ciebie. Zapraszamy na tor kartingowy w Białce Tatrzańskiej gdzie wraz ze znajomymi i dziećmi zrelaksujesz się przy dzięki gokartowego silnika a pisk opon przeciwnika zmotywuje cię do większej rywalizacji. Tor jest oświetlony a długość asfaltowej trasy wynosi 220 metrów. Trasa jest bardzo urozmaicona zawiera pełno ostrych zakrętów i nawrotów.

Monsterroller

Monsterroller

Wielka górska hulajnoga

Monsterroller w Białce Tatrzańskiej – czyli wielka górska hulajnoga, która dzięki dużym kołom i terenowym oponą pozwala zjeżdżać na nierównym i trawiastym terenie. Wypróbuj atrakcję zjeżdżając z trasy wyciągu Kotelnicy Białczańskiej, na szczyt góry Ciebie i sprzęt wyciąg krzesełkowy. Pozostaje tylko zjechać i delektować się dobrą zabawą na terenowej hulajnodze.

Park linowy

Park linowy

Dla osób lubiących zabawy z adrenaliną

Niedaleko głównego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica znajduje miejsce stworzone, dla osób lubiących zabawy z adrenaliną, ale również miłośników natury. Park Linowy w Białce Tatrzańskiej, zbudowany w sposób współgrający z przyrodą i szeroko pojętą ekologią. Posiada trzy emocjonujące, w pełni bezpieczne trasy. To fajna, rodzinna zabawa, dla dorosłych i dzieci.

Esc House

Esc House

Wydostań się z pokoju

Lubisz zagadki? Daj zamknąć się na 60 minut w pokoju i rozwiąż wybraną przez siebie tematycznie łamigłówkę tak aby, znaleźć klucz do wyjścia. Bijąca rekordy popularności na świecie zabawa również w Białce Tatrzańskiej ul.Środkowa 179a. Gra przeznaczona jest dla 1 do 5 osób.

Kids Bania

Kids Bania

Dla dzieci w każdym wieku

Zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Term i Hotelu Bania park rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Ponad 7tyś. m2 zabawy na m.in. summer tubing, bumpercars-y, gokarty, karuzelę z oponkami, tyrolkę, jeździki, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, siłownię zewnętrzną, ogromną piaskownicę, park linowy i wiele innych.

Lodowisko

Lodowisko

Spróbuj swoich sił na łyżwach

Ponad 1000m2 lodu na dwóch zadaszonych lodowiskach. Lodowisko w Białce Tatrzańskiej powstało w 2014 roku i od tamtej pory można spróbować swoich sił nie tylko na nartach, ale również na łyżwach. Na lodowisku znajduje się wypożyczania łyżew. W sezonie letnim lodowisko zamieniane jest na wielki plac zabaw dla dzieci.

Loty widokowe

Loty widokowe

Śmigłowcem ponad Podhale

Lot widokowy śmigłowcem po pięknym terenie okolic Tatr lub zalewu czorsztyńskiego jest wart każdej ceny. Salt Aviation jest obecny ze swoim śmigłowcem również w Białce Tatrzańskiej. Do wyboru pasażerów jest klika malowniczych tras, a cena zależy od czasu lotu. Miejsce wylotów znajduje się w pobliżu wyciągu Kotelnica.

Snowtubing

Snowtubing

Zjazd z górki na oponach (latem i zimą)

Świetna zabawa o każdej porze roku dla dzieci i dorosłych. Przetestuj swoje umiejętności w zjeździe oponami na specjalnie przygotowanym torze zjazdowym o długości około 100 metrów. Tor znajduje się w Biała Tatrzańskiej ul. Środkowa 1 (Karczma u Chramca).

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...