Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www
Dom Wypoczynkowy U Ciwersa

Poznaj nasz obiekt

Dom Wypoczynkowy U Ciwersa istnieje od ponad dwudziestu pięciu lat. Takie długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepsze warunki do wypoczynku oraz zapewnić poczucie komfortu, pewności i bezpieczeństwa. Staramy się, aby każdy kto do nas zawita, mógł poczuć się jak u siebie w domu. Zależy nam na zadowoleniu naszych Gości, dlatego zapewniamy wygodne zakwaterowanie, dobre domowe jedzenie i miłą rodzinną atmosferę. Zapraszamy!

Informacje o domu

Informacje o domu

Ponad 25 lat doświadczenia

Dom U Ciwersa to wyjątkowe miejsce, w którym znaleźć można idealne warunki do dobrego wypoczynku. Bliskość natury, las, rzeka oraz piękny, wypielęgnowany ogródek dają poczucie odprężenia i wprawiają w pogodny, wakacyjny nastrój.

Zobacz więcej
Apartamenty

Apartamenty

Duża przestrzeń do wypoczynku

Przygotowaliśmy dla naszych Gości zupełnie nowe miejsce w naszym Domu. Apartamenty 5-8 osobowy i 4-6 osobowy z kuchnią i łazienką.

Zobacz więcej
Pokoje

Pokoje

Eleganckie, przytulne pokoje w Białce Tatrzańskiej

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 20 pokoi 2,3 i 4 osobowych z łazienkami, które wyposażone są w TV i Wi-Fi. Łącznie możemy zakwaterować aż 62 osoby.

Zobacz więcej
Gastronomia

Gastronomia

Domowa kuchnia

Dysponujemy wygodną, obszerną stołówką. Oferujemy śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje. Organizujemy również tematyczne i świąteczne kolacje oraz inne posiłki, m.in. wigilie, kolacje sylwestrowe, śniadania wielkanocne...

Zobacz więcej
Świetlica i kącik dla dzieci

Świetlica i kącik dla dzieci

Dla starszych i młodszych

W naszym obiekcie znajdziecie również takie miejsca jak świetlicę i kącik dla dzieci. Świetlica jest wyposażona w bilard, TV, stół do tenisa stołowego oraz piłkarzyki.

Zobacz więcej
Ogród z jacuzzi i ogród z altanką

Ogród z jacuzzi i ogród z altanką

Przysiądź i odpręż się

Za domem, w wypielęgnowanym ogródku, do dyspozycji Gości dostępne jest jacuzzi, stanowisko z grillem oraz przytulna, oświetlona drewniana altanka z ławkami i stolikiem oraz plac zabaw dla dzieci.

Zobacz więcej
Widok z okna i okolicę

Widok z okna i okolicę

Przepiękna okolica domu U Ciwersa

Z okien naszego domu rozpościera się niesamowity widok na okolicę. Można tu podziwiać przepiękne górskie krajobrazy Tatr oraz Góry Litwinki, a także panoramę Białki Tatrzańskiej.

Zobacz więcej
Regulamin

Regulamin

Zasadami panującymi w naszym domu

Prosimy Państwa o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym Domu Wypoczynkowym U Ciwersa. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

Zobacz więcej
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...