Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www
Białka Tatrzańska i okolica

Atrakcje

Liczne atrakcje miejscowości Białka Tatrzańska oraz okolicy przyciągają turystów o każdej porze roku. Zapoznaj się z głównymi atrakcjami naszego regionu!

Atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska jest niezwykle piękną i malowniczo położoną podhalańską miejscowością turystyczną, która obfituje w liczne nietuzinkowe atrakcje. To także idealne miejsce na udany wypoczynek dla wszystkich: dorosłych i dzieci, o każdej porze roku, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią, czy zimą.

Zobacz więcej
Atrakcje w okolicy

Atrakcje w okolicy

Białka Tatrzańska leży w miejscu niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Z jednej strony blisko stąd do Tatr Polskich i Słowackich, a także do Nowego Targu, Zakopanego, a z drugiej - niedaleko w przepiękne Pieniny. Dlatego turyści i wielbiciele górskich klimatów chętnie wybierają ten kierunek na swoje wyjazdy urlopowe i wakacyjne.

Zobacz więcej
Szlaki turystyczne i trasy rowerowe

Szlaki turystyczne i trasy rowerowe

Białka Tatrzańska oraz jej bliższe i dalsze okolice to idealne miejsca, które zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Taka forma czynnego wypoczynku to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych lub przyjaciół oraz poprawę kondycji fizycznej.

Zobacz więcej
Wyciągi narciarskie

Wyciągi narciarskie

Kotelnica, Kaniówka, Litwinka, Zeberka...

W Białce Tatrzańskiej jest wiele doskonałych narciarskich terenów zjazdowych, szczególnie polecanych dla osób początkujących oraz dla tych, którzy chcą usprawnić swoją technikę jazdy. Trasy w większości są szerokie i łagodne oraz dobrze oświetlone i znakomicie utrzymane.

Zobacz więcej
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...