Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www
Jakub Dziubas i Magdalena Dziubas-Kolendowicz

Instruktor narciarstwa

Zajęcia odbywają się na Stacji Narciarskiej Kaniówka w Białce Tatrzańskiej. Kaniówka posiada trzy wyciągi narciarskie. Po modernizacji oferuje m.in. czteroosobową kolej, która została wyposażona w bezpieczny system dla najmłodszych KID-STOP. Stacja dysponuje punktem gastronomicznym, wypożyczalnią sprzętu oraz parkingiem.

Szkolenia indywidualne

Szkolenia indywidualne przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Czas trwania lekcji - 50 min. Podczas zajęć instruktor zapoznaje się z umiejętnościami ucznia i indywidualnie dostosowuje program i metodykę szkolenia, która pozwoli na sprawne i efektywne przeprowadzenie zajęć.

Szkolenia grupowe

Instruktor na jednej lekcji może prowadzić zajęcia również w grupie najlepiej nie większej niż pięć osób.

Szkolenia grupowe dla dzieci

Takie szkolenia przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci, których umiejętności są na podobnym poziomie w celu doszlifowania. Zajęcia grupowe dla dzieci prowadzone są metodą zabawową. Podczas zabawy dzieci uczą się techniki jazdy na nartach lekcja prowadzona jest na ”wesoło” dzięki czemu dzieci szybciej przyswajają wiedzę i czerpią z niej frajdę.

Szkolenia grupowe dla dorosłych

Na takie zajęcia zapraszam osoby dorosłe, które dopiero zaczynają narciarską przygodę jak również i te które chcą podszlifować swoje umiejętności. Metody szkolenia dobierane są tak, aby każda osoba, która uczestniczy w zajęciach wyniosła z nich jak najwięcej posegregowanych informacji.

Przedszkole narciarskie

Przedszkole narciarskie to zajęcia przeznaczone dla dzieci od 3 do 6 lat. Zajęcia odbywają się codziennie przez cały pobyt. Dzieci spędzają na śniegu ok. 2h, w tym czasie oswajają się ze sprzętem, uczą się poruszania na nartach, w dalszej kolejności jest nauka jazdy, hamowania, także wjeżdżania na specjalnej taśmie. Zajęcia prowadzone są z fantazją tak, aby nauka jazdy była dla dzieci radością i zabawą. Jest to jedna z najlepszych metod szkoleniowych dla dzieci stosowana w krajach alpejskich i coraz częściej spotykana również w Polsce.

Carving

Oczekiwania i potrzeby amatorów narciarstwa uległy w ostatnich latach istotnej zmianie za sprawą nowoczesnych nart zwanych carvingowymi. Przez pojęcie jazda carvingowa rozumiemy jazdę skrętami „wykrojonymi” na krawędziach nart bez ( prawie bez) elementu ześlizgu. Dlatego szkolenia to przeznaczone jest dla osób o dużych umiejętnościach w celu nauki jazdy metodą karvingową. Zastosowanie nart carvingowych jest szerokie a jazda na nich dostarcza nowych, nieznanych wcześniej doznań. Szklenia zazwyczaj odbywają się w godzinach porannych kiedy na stoku nie ma jeszcze tłumów ponieważ do tej jazdy potrzeba dużo miejsca.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...