Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www
Lokalne atrakcje w niższych cenach

Rabaty i promocje

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne rabaty i promocje. Chcemy, aby Państwa pobyt w Białce Tatrzańskiej był wyjątkowo udany oraz obfitował w liczne ciekawe wydarzenia i cudowne przeżycia. Dlatego w naszym Domu Wypoczynkowym zapewniamy ulgi i upusty m.in. dla dzieci i grup zorganizowanych, a także zniżki na okolicznych atrakcje dla dzieci i dorosłych jak term np. Termy Bania (dawniej zwana Terma Białka), karczmy, restauracje i wiele innych. Dla nas liczy się przede wszystkim Państwa zadowolenie i satysfakcja z dobrego wypoczynku.

Bon turystyczny

Bon Turystyczny

Rabaty Terma Bania

Jako partner Termy Bania posiadamy atrakcyjną ofertę dla naszych Gości

  • 1h GRATIS: Przy zakupie Biletu Porannero 
  • 10% RABATU na bilety standardowe: Nie łączy się z biletami promocyjnymi

Zakup bilet na Termy Bania w naszym obiekcie i uniknij kolejek.

W okresie letnim Strefa Zabawy powiększył się o prawdziwe wodne miasteczko z nowością wodnym placem zabaw, gigantycznymi dmuchanymi zjeżdżalniami i wodnym ślizgiem! Na termach na dzieci czekać będą również place zabaw zlokalizowane w zewnętrznej części Strefy Zabawy gdzie znajduje się Dmuchany Wodny Plac Zabaw o powierzchni 400m2. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest ślizg wodny o długości 100 metrów. Dorosłych serdecznie również zachęcamy do uczestnictwa w cyklicznych seansach saunowych o różnej tematyce prowadzonych przez wykwalifikowanych saunomistrzów.

Terma Białka jest otwarta codziennie od 9:00 do 22:00. Termy znajdują się w Białce Tatrzańskiej (ul. Środkowa 181). Przedstawione poniżej promocje i rabaty obowiązują  do 7 czerwca 2023 roku. 


Pozostałe rabaty i promocje

Specjalne rabaty pozostałych partnerów

  • RABAT 20% na  Termy Chochołów 
  • RABAT 20% na  Terma Gorący Potok w Szaflarach 
  • RABAT 20% na wyciąg narciarski Grapa Litwinkaw Czarnej Górze (sezon zimowy) oraz DARMOWY BUS z pod naszego Domu WypoczynkowegoU Ciwersa na wyciągi Kotelnica i Grapa Litwinka (sezon zimowy)
  • RABAT na kurs nauki jazdy na nartach (sezon zimowy)
  • RABAT na wypożyczalnie sprzętu narciarskiego (sezon zimowy)
  • RABAT na wypożyczalnie rowerów (sezon letni).
  • Dla grup zorganizowanych szkolnych i koloni powyżej 15 osóbpobyt jednego opiekuna – gratis
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...