Menu
Wykonano przez:
SpaceDEV, projektowanie stron www
Lokalne atrakcje w niższych cenach

Rabaty i promocje

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne rabaty i promocje. Chcemy, aby Państwa pobyt w Białce Tatrzańskiej był wyjątkowo udany oraz obfitował w liczne ciekawe wydarzenia i cudowne przeżycia. Dlatego w naszym Domu Wypoczynkowym zapewniamy ulgi i upusty m.in. dla dzieci i grup zorganizowanych, a także zniżki na okolicznych atrakcje dla dzieci i dorosłych jak term np. Termy Bania (dawniej zwana Terma Białka), karczmy, restauracje i wiele innych. Dla nas liczy się przede wszystkim Państwa zadowolenie i satysfakcja z dobrego wypoczynku.

Rabaty Terma Bania

Jako partner Termy Bania posiadamy atrakcyjną ofertę dla naszych Gości

 • BONUS 30 MINUT: obowiązuje przy zakupie biletów standardowychniepromocyjnych. 1 kupon uprawnia do skorzystania z promocjimaksymalnie 2 osobą. Bonus nie łączy się z innymi promocjami
 • Bilet poranny: do Stefy Zabawy i Relaksu. Wejście przed godziną 10:30 na 3 godz. (cena: normalny/senior 45 PLN, dziecko do 13 lat 35 PLN)
 • Bilet bez limitu czasu dla dzieci: Obejmuje wejście po godzinie 14:30 do strefy Zabawy i Relaksu dla dzieci 3-15 lat (cena: 60 PLN)
 • Bilet bez limitu czasu: Obejmuje trzy strefy Zabawy, Relaksu i Saunarium (cena: normalny/senior: 75 PLN)
 • Bilet wieczorny: do Stefy Zabawy i Relaksu na 3 godziny. Wejście po godzinie 18:30 na (cena: normalny/senior 45 PLN, dzieci do 13 lat 35 PLN)

Na termach na dzieci czekać będą place zabaw zlokalizowane w zewnętrznej części Strefy Zabawy gdzie znajduje się Dmuchany Wodny Plac Zabaw o powierzchni 400m2. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest ślizg wodny o długości 100 metrów. Dorosłych serdecznie również zachęcamy do uczestnictwa w cyklicznych seansach saunowych o różnej tematyce prowadzonych przez wykwalifikowanych saunomistrzów.

Terma Białka jest otwarta codziennie od 9:00 do 22:00. Termy znajdują się w Białce Tatrzańskiej (ul. Środkowa 181). Przedstawione poniżej promocje i rabaty obowiązują od 25 czerwca 2018 do 3 września 2018 roku. 


Rabaty Karta Tatrzańska 

Jesteśmy również partnerem programu rabatowego na Podhalu zwanym Karta Tatrzańską. Program ten oferuje naszym gościom liczne rabaty na Termy na Podhalu, restauracje w regionie oraz atrakcje dla młodszych i starszych.


Pozostałe rabaty i promocje

Specjalne rabaty pozostałych partnerów

 • RABAT 15% na  Termy Chochołów 
 • RABAT 20% na wyciąg narciarski Grapa Litwinkaw Czarnej Górze (sezon zimowy) oraz DARMOWY BUS z pod naszego Domu WypoczynkowegoU Ciwersa na wyciągi Kotelnica i Grapa Litwinka (sezon zimowy)
 • RABAT na kurs nauki jazdy na nartach (sezon zimowy)
 • RABAT na wypożyczalnie sprzętu narciarskiego (sezon zimowy)
 • RABAT na wypożyczalnie rowerów (sezon letni).
 • Dla grup zorganizowanych szkolnych i koloni powyżej 15 osóbpobyt jednego opiekuna – gratis
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...